Wykonanie gry Zgadnij kto to

100% of 100%
Czy grałeś kiedyś w grę Zgadnij kto to? W tej instrukcji dla majsterkowiczów pokażemy krok po kroku, jak wykonać spersonalizowaną wersję tej popularnej gry towarzyskiej z wizerunkami członków rodziny, przyjaciół lub osób z pracy. Uśmiech na twarzach gości gwarantowany!
 1. Punkt 1: Narysuj dwa kwadraty o wymiarach 40 x 40 cm na jednym z arkuszy sklejki i wytnij je wyrzynarką. Wytnij jeszcze jeden element o wymiarach 1 x 80 cm z pierwotnego arkusza sklejki i przetnij go na pół i jeszcze raz na pół. Masz teraz 4 elementy o wymiarach 1 x 20 cm. Delikatnie przeszlifuj wszystkie elementy.
 2. Punkt 2: Wydrukuj każde zdjęcie trzykrotnie na sztywnym papierze (60 x 50 mm). Trzecie zdjęcie zostanie umieszczone w woreczku. Dobrze jest stworzyć szablon z poziomu aplikacji komputerowej, aby wszystkie odbitki miały wymiary 60 mm x 50 mm. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z programem Photoshop, możesz wyodrębnić poszczególne twarze. Efekt jest naprawdę świetny.
 3. Punkt 3: Teraz wytnij prostokąty z drugiego arkusza sklejki. Potrzebnych będzie 40 prostokątów o wymiarach 50 x 60 mm. Delikatnie je przeszlifuj, aby usunąć zadziory. Nałóż warstwę emalii w wybranym kolorze.
 4. Punkt 4: Gdy farba wyschnie, do prostokątnych elementów przyklej zdjęcia.
 5. Punkt 5: Klejem szybkowiążącym przymocuj zawiasy od strony ze zdjęciami.
 6. Punkt 6: Wykonaj cztery rzędy po pięć zdjęć każdy, zostawiając odrobinę miejsca z przodu na rowek na wylosowane karty.
 7. Punkt 7: Teraz przymocuj kolejno zawiasy do dolnej planszy. Drewno jest na tyle grube, że zdjęcia będą stały mniej więcej pionowo i nie będą się przewracać.
 8. Punkt 8: Teraz z przodu przymocuj klejem szybkowiążącym dodatkowe elementy drewniane, aby powstał rowek wspomniany w punkcie 6.
 9. Porada!

  20 luźnych kart trzymaj w woreczku lub pudełku, aby nie zagubiły się.

Ocena

Oceń tę instrukcję krok po kroku.

Wykonanie gry Zgadnij kto to

5
5 of 5

2 łącznie

 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0