Wykonanie drewnianego stojaka gimnastycznego dla niemowląt

96% of 100%
Nasze maluchy będą piszczeć z zadowolenia, bawiąc się na tej mini siłowni. Zabawa przecież bardzo korzystnie wpływa na ich rozwój. W tej instrukcji pokażemy krok po kroku, w jaki sposób samodzielnie ją wykonać. A gdy dziecko podrośnie i będzie już za duże na tę mini siłownię, wówczas można przerobić ją na elegancki stojak na kwiaty.
 1. Punkt 1: Wiertłem piórkowym 22 mm wywierć okrągły otwór w górnej części 4 kantówek drewnianych (3 cm od krawędzi). Przeszlifuj krawędzie otworów, aby usunąć zadziory.
 2. Punkt 2: W drewnianym drążku wywierć co 10 cm 3-milimetrowe otwory do zawieszenia sznurków. Znajdź punkt środkowy i wywierć pierwsze otwory w odległości 5 cm w lewo i 5 cm w prawo. Następnie z każdej strony kolejno powywiercaj otwory w 10-centymetrowych odstępach. Odległość między otworami znajdującymi się najdalej od środka a krawędzią będzie większa niż 10 cm. Przeszlifuj krawędzie otworów.
 3. Punkt 3: Wywierć niewielki otwór skośny w na środku 4 drewnianych kantówek.
 4. Punkt 4: Wsuń jedną i drugą stronę drewnianego drążka w otwory w górnej części dwóch kantówek.
 5. Punkt 5: Przewlecz sznurek ze skóry przez niewielkie otwory w środku 4 kantówek, aby zapewnić ich większą stabilność. Nawlecz koralik na sznurek od zewnątrz i zrób węzeł na sznurku.
 6. Punkt 6: Przymocuj małe zabawki do końców pozostałych sznurków i przewlecz te sznurki przez otwory w drewnianym drążku. Nawlecz koralik na sznurek od zewnątrz i zrób węzeł na sznurku. Sklej węzły szybkowiążącym klejem, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.
 7. WSKAZÓWKA: Gdy dziecko podrośnie i będzie za duże na tę mini siłownię, wystarczy usunąć zabawki na sznurkach i zamiast nich zawiesić rośliny na haczykach typu S. Teraz to będzie bardzo oryginalny stojak na kwiaty!

Ocena

Oceń tę instrukcję krok po kroku.

Wykonanie drewnianego stojaka gimnastycznego dla niemowląt

4.8
4.8 of 5

13 łącznie

 • 5
  11
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0