Przyjemna praca w ogrodzie

Narzędzia ogrodowe „Urban Series” od SKILa zawsze gwarantują przyjemną pracę w ogrodzie, a po użyciu zajmują niewiele miejsca.

Seria „Urban Series”
Na obszarach miejskich przestrzeń jest deficytowym towarem i sytuacja ta będzie się stale pogarszać. Ogrody są coraz mniejsze, za to jest więcej balkonów i ogrodów na dachach. A to oznacza mniej miejsca do przechowywania. Przystępna cenowo seria narzędzi ogrodowych „Urban Series” została specjalnie zaprojektowana z uwzględnieniem tych okoliczności.
Konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
Te poręczne narzędzia są nie tylko łatwe w użyciu, ale oferowane są wraz z unikalnym rozwiązaniem SKIL „Easy Storage”. Schowanie tych narzędzi jest dziecinnie proste. Zostały one starannie zaprojektowana, aby zajmowały minimalną przestrzeń. Dzięki temu o wiele łatwiej jest utrzymać czystość i porządek w garażu, szopie lub szafie.
Łatwe przechowywanie
Niewielkie narzędzia ogrodowe oferowane są z poręcznym zaczepem w systemie „Easy Storage”, który umożliwia ich zawieszenie na ścianie. Zaczepy można łączyć ze sobą, co pozwala rozmieścić narzędzia jeden przy drugim. Duże narzędzia wyposażone są w specjalne elementy konstrukcyjne. Weźmy na przykład kosiarki do trawy: mają one własny stabilizator pozwalający na przechowywanie ich w pozycji pionowej oparte o ścianę.
Łatwe w użyciu i wygodne przy przechowywaniu

Reasumując, narzędzia ogrodowe SKIL „Urban series” są bardzo przydatne, gdy chodzi o właściwą pielęgnację ogrodu. Myjka ciśnieniowa, kosiarka do trawy, dmuchawa ogrodowa lub nożyce do żywopłotu – w kompletnym asortymencie elektrycznych narzędzi ogrodowych SKIL można znaleźć wszystko, co potrzebne.