Firma SKIL przedstawia...
Firma SKIL przedstawia...
Do bieżącej oferty wiertarek, pił, szlifierek i innych elektronarzędzi dodano wiele innowacyjnych narzędzi akumulatorowych i przewodowych.
#Skilhelps
#SKILhelps
SKIL oferuje wszystko czego potrzebujesz, aby szybko i wygodnie wykonać zamierzoną pracę. Począwszy od instrukcji krok po kroku po zrozumiałe objaśnienia użytkowania narzędzi.
Super wydajność. Kompaktowe przechowywanie.
Super wydajność. Kompaktowe przechowywanie.
Narzędzia ogrodowe 20 V marki Skil są bardziej inteligentne, szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Nigdy wykonywanie prac ogrodowych nie było łatwiejsze. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Mamy narzędzie do każdej pracy w ogrodzie.
Akcesoria do domu i elementy dekoracyjne
Akcesoria do domu i elementy dekoracyjne
Wśród naszych nowych instrukcji krok po kroku pojawiły się projekty dla majsterkowiczów takie jak: wykonanie stojaka prezentacyjnego, organizera na podłokietnik, czy drewnianego uchwytu na zdjęcie. Zdziwisz się, jak łatwo można ozdobić swój dom, wykorzystując prosty projekt dla majsterkowiczów!
Historia
Historia
W 1923 Edmond Michel skonstruował pierwszą na świecie piłę zasilaną energią elektryczną. Wraz ze swoim partnerem w interesach, Josephem Sullivanem, założył firmę Skilsaw Incorporate. Zapoczątkowało to rozwój niemal niezliczonej ilości serii udanych narzędzi elektrycznych.