Do narzędzi, którym można zaufać
W firmie SKIL kwestia wysokiej jakości nie podlega dyskusji Dlatego zawsze udzielamy standardowej gwarancji na wszystkie produkty, zarówno jeśli chodzi o elektronarzędzia jak i przyrządy pomiarowe.
Przyjazna gwarancja

Jeśli narzędzie SKIL nie działa prawidłowo, po prostu je naprawiamy lub wymieniamy bez zbędnych formalności. Nasza przyjazna gwarancja to:

  • Brak konieczności rejestracji
  • Brak konieczności podawania danych osobowych
  • Brak kruczków
5 lat gwarancji na narzędzia bezszczotkowe

Nasze bezszczotkowe narzędzia mają większą moc i są bardziej wydajne niż porównywalne narzędzia napędzane silnikami szczotkowymi. Wolniej również zużywają się z uwagi na brak tarcia w silniku. Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszych narzędzi bezszczotkowych, że standardowo udzielamy na nie 5 lat gwarancji (1 rok w przypadku zastosowań profesjonalnych lub im podobnych).

Standardowo 3 lata gwarancji na narzędzia SKIL
Standardowo udzielana jest 3-letnia gwarancja (1 rok w przypadku zastosowań profesjonalnych lub im podobnych), która oznacza, że naprawimy albo wymienimy narzędzie nieodpłatnie w przypadku wystąpienia wad produkcyjnych lub materiałowych w okresie gwarancyjnym.
Gwarancja na akumulatory
Na nasze akumulatory standardowo udzielamy 6-miesięcznej gwarancji. Ulega ona wydłużeniu do 2 lat w przypadku akumulatorów ActivCell™ oraz do pełnych 3 lat w przypadku akumulatorów Keep Cool™. W przypadku zastosowań profesjonalnych lub im podobnych wszystkie akumulatory objęte są 6-miesięczną gwarancją.