SKIL presents...
Firma SKIL przedstawia...
Do bieżącej oferty wiertarek, pił, szlifierek i innych elektronarzędzi dodano wiele innowacyjnych narzędzi akumulatorowych i przewodowych.
More than tools
Więcej niż narzędzia

Z nową gamą produktów i zmienionym logo, SKIL przenosi majsterkowanie na kolejny poziom. Nowy asortyment czerwonych produktów uwzględnia najlepsze doświadczenia, które pozwalają majsterkowiczom szybko wykonywać ich codzienne prace. SKIL w dalszym ciągu również wspiera użytkowników podczas ich pracy oferując obszerne porady i triki dla majsterkowiczów.

#SKILhelps

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. Jeden akumulator.

Elastyczny system zasilania akumulatorowego 20V Max Energy Platform to serce nowego portfolio. Akumulatory są zaprojektowane w taki sposób, aby działały we wszystkich narzędziach Energy Platform, które są oferowane z akumulatorami i bez nich. Pozwala to swobodnie poszerzać liczbę narzędzi, które mogą być wykorzystywane z akumulatorem i ładowarką, które już posiadamy.

Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
W nowych narzędziach akumulatorowych Energy Platform wykorzystano technologię akumulatorową Keep Cool™, która zwiększa o 25% czas pracy akumulatora i dwukrotnie jego okres eksploatacji. Opatentowana technologia pochłaniania ciepła zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
ActivCell™: Intelligent Power Management
ActivCell™: Inteligentne zarządzanie energią
Wszystkie akumulatory są wyposażone w funkcję ActivCell™ zapewniającą bardziej stabilną moc. Nasza opatentowana technologia służy optymalizacji zużycia energii, zapobiegając przegrzewaniu się akumulatora i zwiększając do maksimum jego wydajność.
Innovations
Innowacje

SKIL to wygoda, innowacyjność i jakość. Są to kluczowe atrybuty doskonałych narzędzi, które stawiają wysoko poprzeczkę pod względem konstrukcji, technologii i łatwości obsługi. Nasz nowy asortyment narzędzi wyposażono w opatentowane innowacje, na przykład szlifierki bez filtra z systemem zbierania pyłu X-Flow, czy wyrzynarki z lampą roboczą 180° LED.

Więcej niż narzędzia. SKIL ułatwia pracę.

For tools you can trust
Do narzędzi, którym można zaufać

Wszystkie narzędzia SKIL i akumulatory Keep Cool™ są objęte standardową 3-letnią gwarancją. Narzędzia bezszczotkowe są dostarczane z 5-letnią gwarancją.

Rejestracja nie jest wymagana.
Bez udostępniania danych osobowych.
Bez problemów.