Jakiekolwiek narzędzie. Jakakolwiek praca. Jeden akumulator.

Nasz wiodący w branży system akumulatorów PWRCORE oferuje wiele inteligentnych innowacji, zapewniając optymalną moc przy każdej pracy. 100-procentowa zgodność każdej linii naszych zaawansowanych akumulatorów i szybkich ładowarek ze wszystkimi odpowiadającymi im elektronarzędziami i narzędziami ogrodowymi SKIL gwarantuje możliwie najlepszą elastyczność.

Odkryj produkty PWRCORE

ActivCell™: Inteligentne zarządzanie energią

Każdy zaawansowany akumulator SKIL jest wyposażony w opatentowaną technologię ActivCell™. Inteligentny system zarządzania energią stale monitoruje napięcie, temperaturę i prąd akumulatora, zapewniając optymalną ochronę i maksymalną wydajność.

KeepCool™: Opatentowana technologia chłodzenia

Nasza najnowocześniejsza technologia KeepCool™ wydłuża czas pracy nawet o 25% i dwukrotnie zwiększa trwałość akumulatora. Poszczególne ogniwa akumulatorowe wyposażono w innowacyjną technologię pochłaniania ciepła, aby przez dłuższy czas mogły pracować w optymalnej temperaturze, zapobiegając przegrzaniu i poprawiając wydajność.

Opatentowany wskaźnik poziomu naładowania akumulatora: Na wskroś inteligentne funkcje

Narzędzia SKIL są opracowywane na bazie 100-letniego doświadczenia, a każde z nich jest wyposażone w innowacyjne funkcje pozwalające dobrze wykonać daną pracę. Nasz wskaźnik wygodnie prezentuje stan naładowania akumulatora, szybko sygnalizując w zaawansowany sposób potrzebę podłączenia zasilania.

Zaawansowane narzędzia, którym można zaufać

Jesteśmy tak pewni naszych wysokowydajnych produktów, że każde wiodące w branży elektronarzędzie SKIL i zaawansowany akumulator wyposażony w technologię KeepCool™ są w standardzie oferowane z 3-letnią gwarancją. Narzędzia bezszczotkowe SKIL są objęte 5-letnią gwarancją.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

W 2022 r. platforma Energy Platform (EP) zmieniła nazwę na PWRCORE 20. Sama platforma nie uległa zmianie w żaden inny sposób. Można więc używać akumulatorów EP w produktach PWRCORE 20 i akumulatorów PWRCORE 20 w produktach EP.