Gorące nowości...
Czy lutujesz, woskujesz narty lub usuwasz farbę, nasze nowe elektronicznie sterowane opalarki gwarantują uzyskanie optymalnych rezultatów.
Zawsze pełna kontrola
Stale monitorując poziom temperatury narzędzia, elektronika zapobiega przegrzewaniu się naszych opalarek. Pozwala to używać dysz o małych średnicach do różnych prac wymagających lutowania, rozlutowywania, czy spawania.
Ustaw i do dzieła
Opalarki SKIL umożliwiają wybór temperatury w zakresie od 50 do 650°C. Można również wybrać różne ustawienia strumienia powietrza do 500 l/min. Model 8040 SKIL wyposażony jest nawet w poręczny wyświetlacz LCD, który umożliwia dokładne dobranie odpowiedniej temperatury i strumienia powietrza do danej pracy.
Za gorąca, aby zdjąć...
Nasze opalarki wyposażone są w unikalną funkcję zsuwania dyszy umożliwiającą bezpieczne, natychmiastowe ściąganie gorących dysz i szybką ich wymianę przy różnych zastosowaniach.
Powszechnie dostępne akcesoria
Opalarki SKIL są zgodne z najpopularniejszymi, powszechnie dostępnymi na rynku dyszami do opalarek, dzięki czemu zawsze można znaleźć właściwą dyszę do danej pracy.