Super wydajność. Kompaktowe przechowywanie.
Narzędzia ogrodowe 20 V marki Skil są bardziej inteligentne, szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Nigdy wykonywanie prac ogrodowych nie było łatwiejsze. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Mamy narzędzie do każdej pracy w ogrodzie.
Dowolne narzędzie. Każda praca. Jeden akumulator.
Witamy na platformie SKIL Energy. Wystarczy tylko jeden akumulator pasujący do wszystkich narzędzi w ramach elastycznej linii Energy Platform. Ten mocny akumulator oparto na technologii Keep Cool™ zapobiegającej jego przegrzewaniu się, która pozwala wydłużyć czas pracy akumulatora o 25% i dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.
Oszczędność miejsca podczas składowania
Niewielkie narzędzia ogrodowe SKIL są wyposażone w poręczny zaczep „Easy Storage” umożliwiający zawieszenie na ścianie. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Bez bałaganu!
Bezszczotkowa kosiarka akumulatorowa SKIL
Tę mocną kosiarkę SKIL 0140 wyposażono w najnowszą technologię: silnik elektryczny bez szczotek węglowych, mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i dziesięciokrotnie trwalszy. Zintegrowana prowadnica SKIL Grass Guide pomaga kosić trawę wzdłuż krawędzi i ścian. Odpowiednią wysokość koszenia trawnika można łatwo ustawić na centralnym uchwycie.
Akumulatorowe podkaszarki do trawy SKIL
Apetyt podkaszarek SKIL 0230 (nóż 25 cm) i 0240 (nóż 30 cm) na trawę trudno zaspokoić. Głowicę podkaszarki można ustawiać w różnych pozycjach. Bardzo praktyczne w przypadku pracy w trudno dostępnych miejscach.
Akumulatorowy sekator do żywopłotu SKIL
Jeśli przycinanie żywopłotów i krzewów trwa zbyt długo, trzeba wypróbować sektor do żywopłotu SKIL 0430. Mocne noże ostrzone diamentowo przetną bez problemu gałęzie o grubości do 20 mm, umożliwiając pracę bez przerwy. Nóż 55 cm pozwala wykonywać cięcia na dużej powierzchni przy jednym przejściu. Dzięki temu masz więcej czasu na inne rzeczy.
Bezszczotkowa akumulatorowa dmuchawa do liści SKIL
Dmuchawa do liści SKIL 0330 pozwala pozbyć się w krótkim czasie zarówno suchych jak i mokrych liści. Duża średnica rury i wentylator osiowy zapewniają bardzo silny strumień powietrza o prędkości dochodzącej do 160 km/h. Idealna do dużych powierzchni. Pokrętło regulacyjne oraz dysza redukcyjna ułatwiają regulację strumienia powietrza podczas pracy w trudno dostępnych miejscach.