Super wydajność. Kompaktowe przechowywanie.
Narzędzia ogrodowe 20 V marki Skil są bardziej inteligentne, szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Nigdy wykonywanie prac ogrodowych nie było łatwiejsze. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Mamy narzędzie do każdej pracy w ogrodzie.
Dowolne narzędzie. Każda praca. Jeden akumulator.
Witamy na platformie SKIL Energy. Wystarczy tylko jeden akumulator pasujący do wszystkich narzędzi w ramach elastycznej linii Energy Platform. Ten mocny akumulator oparto na technologii Keep Cool™ zapobiegającej jego przegrzewaniu się, która pozwala wydłużyć czas pracy akumulatora o 25% i dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.
Oszczędność miejsca podczas składowania
Niewielkie narzędzia ogrodowe SKIL są wyposażone w poręczny zaczep „Easy Storage” umożliwiający zawieszenie na ścianie. Dodatkowo są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Bez bałaganu!
Bezszczotkowe, akumulatorowe kosiarki do trawy SKIL
Mocne kosiarki do trawy SKIL 0130 i 0140 napędzane są bezszczotkowym silnikiem elektrycznym, który sprawia, że są szybsze, mocniejsze i bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek. Zintegrowana prowadnica do trawy SKIL ułatwia koszenie wzdłuż krawędzi i ścian, a dodatkowe elementy ergonomiczne zmniejszają obciążenie ramion i pleców.
Akumulatorowe podkaszarki do trawy SKIL
Podkaszarki SKIL 0230 (25 cm), 0240 (30 cm) i 0250 (33 cm) zawsze mają apetyt na trawę. Wprowadzono w nich wiele atrakcyjnych innowacji, między innymi system Twist Load do szybkiego wysuwania żyłki bez potrzeby rozbierania szpuli. Dysponują one wystarczającą mocą do wykaszania dużych obszarów.
Akumulatorowe sekatory do żywopłotu SKIL
Akumulatorowe sekatory do żywopłotu SKIL Dzięki firmie SKIL przycinanie żywopłotów i krzewów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Perforowane stalowe ostrza ze szlifem diamentowym stosowane w sekatorach do żywopłotu SKIL przetną z łatwością gałęzie o grubości do 20 mm. Ostrza o długości 50 cm (model 0429) i 55 cm (model 0430) pozwalają przycinać duże powierzchnie w jednym przebiegu. Zatem jest więcej czasu na inne zajęcia.
Bezszczotkowa akumulatorowa dmuchawa do liści SKIL
Dmuchawa do liści SKIL 0330 pozwala pozbyć się w krótkim czasie zarówno suchych jak i mokrych liści. Duża średnica rury i wentylator osiowy zapewniają bardzo silny strumień powietrza o prędkości dochodzącej do 160 km/h. Idealna do dużych powierzchni. Pokrętło regulacyjne oraz dysza redukcyjna ułatwiają regulację strumienia powietrza podczas pracy w trudno dostępnych miejscach.
Najbardziej kompaktowa w swojej klasie akumulatorowa piła łańcuchowa
Do dyspozycji moc bezszczotkowego modelu 0534, którego akumulator 5,0 Ah gwarantuje solidne 70 cięć piłą. Kompaktowa konstrukcja i odpowiednia wydajność. Szybka wymiana łańcucha bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi.