Dowolne narzędzie. Dowolna praca. Jeden akumulator.
Akumulatory litowo-jonowe 20V Max oferują optymalną elastyczność. Akumulatory są zaprojektowane w taki sposób, aby działały we wszystkich narzędziach Energy Platform i pasowały do każdego z nich. A to oznacza, że jeden akumulator może zasilać wszystkie narzędzia.
Energy Platform: THE flexible battery system
Energy Platform: Elastyczny system zasilania akumulatorowego

Narzędzia Energy Platform są oferowane z akumulatorami i bez nich, co pozwala swobodnie poszerzać liczbę posiadanych narzędzi w oparciu o akumulator i ładowarkę, które zostały wcześniej zakupione.

Narzędzia Energy Platform

Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
W nowych narzędziach akumulatorowych Energy Platform wykorzystano technologię akumulatorową Keep Cool™, która zwiększa o 25% czas pracy akumulatora i dwukrotnie jego okres eksploatacji. Opatentowana technologia pochłaniania ciepła zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
ActivCell™: Intelligent Power Management
ActivCell™: Inteligentne zarządzanie energią
Wszystkie akumulatory są wyposażone w funkcję ActivCell™ zapewniającą bardziej stabilną moc. Nasza opatentowana technologia służy optymalizacji zużycia energii, zapobiegając przegrzewaniu się akumulatora i zwiększając do maksimum jego wydajność.
Przerwy nigdy nie były krótsze
Przerwy nigdy nie były krótsze
Możliwość szybszego powrotu do pracy Szybka ładowarka potrzebuje zaledwie 10 minut, aby naładować akumulatory Energy Platform 2,5 Ah do poziomu 40%, a akumulatory Energy Platform 4,0 Ah - do poziomu 25%!
Patented battery level indicator: the indicator you can trust
Opatentowany wskaźnik poziomu naładowania akumulatora: wskaźnik, któremu można ufać
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora SKIL w sposób wygodny prezentuje stan akumulatora.
For tools you can trust
Do narzędzi, którym można zaufać

Wszystkie narzędzia SKIL i akumulatory Keep Cool™ są objęte standardową 3-letnią gwarancją. Narzędzia bezszczotkowe są dostarczane z 5-letnią gwarancją.

Rejestracja nie jest wymagana.
Bez udostępniania danych osobowych.
Bez problemów.