Bezszczotkowe: szybsze, mocniejsze i bardziej trwałe
Jeżeli szukasz bezprzewodowego rozwiązania do wyjątkowo wymagających zadań, narzędzia bezszczotkowe to właściwy kierunek. Silniki bezszczotkowe są szybsze, mocniejsze i mają większą trwałość niż silniki szczotkowe o porównywalnej wielkości.
Wydajniejsze
W silnikach bezszczotkowych nie występuje tarcie, a to oznacza, że działają wydajniej. Narzędzia z silnikami bezszczotkowymi są wyraźnie szybsze i mają większą moc niż narzędzia porównywalnej wielkości z silnikiem szczotkowym. Silnik bezszczotkowy jest mniej podatny na zużycie, co w dłuższym okresie stanowi kolejną zaletę.
Silniki bezszczotkowe to zasadnicza różnica
Aby dać wyobrażenie, o ile bardziej wydajne są bezszczotkowe narzędzia SKIL, zestawiliśmy akumulatorowy bezszczotkowy młot udarowo-obrotowy model 3070 z porównywalnym narzędziem szczotkowanym (model 3020). Bezszczotkowy model 3070 jest o 51% szybszy, 33% mocniejszy i 10-krotnie trwalszy.
Dowolne narzędzie. Dowolna praca. Jeden akumulator.
SKIL coraz bardziej poszerza swoją ofertę o kolejne narzędzia bezszczotkowe zarówno w grupie elektronarzędzi jak i narzędzi ogrodowych. Wszystkie one wykorzystują ten sam system akumulatorów „Energy Platform” opartych na naszej unikalnej technologii kontroli generowanego ciepła Keep Cool™.
Narzędzia, którym można zaufać
Jesteśmy tak bardzo przekonani o wysokiej jakości naszych narzędzi bezszczotkowych, że są one oferowane z pięcioletnią gwarancją. Klient otrzymuje również trzyletnią gwarancję na dołączone akumulatory Keep Cool™.