Pracuj dłużej dzięki SKIL „Hybrid Power“

Pracuj dłużej dzięki SKIL „Hybrid Power“
Na pierwszy rzut oka model SKIL 2461 „Hybrid Power 16 V Max“ (14,4 V) przypomina zwykła wiertarko-wkrętarkę akumulatorową Li-Ion, ale nie daj się zwieść pozorom. Narzędzie posiada wszystkie funkcje, jakie ma standardowa wiertarko-wkrętarka akumulatora, ale dzięki innowacyjnej koncepcji SKIL „Hybrid Power“ możesz teraz pracować jeszcze dłużej. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora informuje, kiedy należy podłączyć przewód do narzędzia Przy podłączonym przewodzie akumulator jest automatycznie ładowany za każdym razem, gdy przycisk włącznika nie jest naciśnięty.

„Hybrid Power“ dla dłuższej pracy
Na czym polega innowacyjność koncepcji „Hybrid Power“? Akumulator jest automatycznie ładowany za każdym razem, gdy przycisk włącznika nie jest naciśnięty. Jeśli się dobrze zastanowić, to okazuje się, że w zasadzie nie ma pracy bez przerw. Przerwa jest potrzebna po to, aby wziąć nowy wkręt albo umieścić go we właściwej pozycji. Pracę przerywa się także po to, aby przygotować następny element albo zmienić końcówkę wkręcającą. Wszystkie te przerwy są wykorzystywane do ładowania akumulatora, co oznacza, że możesz pracować dłużej.

Zapomniałeś o naładowaniu akumulatora?
Wyobraź sobie na przykład, że przez jakiś czas nie używałeś swojej wiertarko-wkrętarki akumulatorowej, ale zapomniałeś naładować akumulatora do pełna. Oznaczałoby to, że musisz rozpocząć pracę, mając do dyspozycji tylko częściowo naładowany akumulator, a rezerwa energii może okazać się niewystarczająca do wykonania pracy. Brzmi znajomo? Na szczęście możesz teraz korzystać z koncepcji SKIL „Hybrid Power“. 6-metrowy przewód zapewnia dużą swobodę poruszania się. A poręczny magazynek w formie szpuli ułatwia przechowywanie przewodu.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa jest wyposażona w wydajny akumulator o pojemności 1,5 Ah. Sprzęgło 17+1 VariTorque umożliwia precyzyjne wkręcanie i posiada 17 pozycji oraz dodatkową pozycję do wiercenia. Dzięki funkcji regulacji prędkości i elektronicznemu hamulcowi narzędzie zapewnia pełną kontrolę podczas pracy. Inne praktyczne funkcje, takie jak niezawodna technologia litowo-jonowa oraz szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm zapewniający szybką i łatwą wymianę osprzętu gwarantują większy komfort pracy. Dobrą widoczność zapewnia oświetlenie punktowe LED.