Innowacje

SKIL jest symbolem komfortu, innowacyjności i jakości. Zasady te są głównymi składnikami wyjątkowych narzędzi, które wyróżniają się wzornictwem, technologią i prostotą obsługi.

Kompaktowy aerator elektryczny zapewnia skuteczne usuwanie mchu

Model SKIL 0701 to idealne narzędzie do spulchniania lub nacinania darni w celu usunięcia mchu. Podczas gdy ręczne grabie wymagają dużo siły podczas pracy, aerator elektryczny SKIL szybko i łatwo pomaga usunąć mech.

Więcej informacji

Wydajny i przyjazny dla środowiska naturalnego wycinak do chwastów

SKIL 0700 „Weedbuster“ szybko i efektywnie usuwa chwasty, mech i drobne rośliny spomiędzy płytek, którymi wyłożone są ścieżki, dziedziniec lub podjazd. Nie ma już konieczności ręcznego usuwania chwastów i ryzykowania bólem kolan albo pleców. Nie trzeba także korzystać ze szkodliwych dla środowiska i toksycznych pestycydów.

Więcej informacji

Pracuj dłużej dzięki SKIL „Hybrid Power“

Na pierwszy rzut oka model SKIL 2461 „Hybrid Power 16 V Max“ (14,4 V) przypomina zwykła wiertarko-wkrętarkę akumulatorową Li-Ion, ale nie daj się zwieść pozorom. Narzędzie posiada wszystkie funkcje, jakie ma standardowa wiertarko-wkrętarka akumulatora, ale dzięki innowacyjnej koncepcji SKIL „Hybrid Power“ możesz teraz pracować jeszcze dłużej.

Więcej informacji

SKIL ‘Urban Mower’: Wyjątkowa łatwość prowadzenia kosiarki w ogrodach w miastach

Kosiarka miejska SKIL ‘Urban Mower’ jest idealna do ogrodów przydomowych w miastach. Jest to kosiarka z unikalnymi kołami z przodu, które zapewniają łatwiejsze prowadzenie.

Więcej informacji

Piła szablasta i wyrzynarka w jednym

SKIL ‘Combisaw’ to kompaktowa lekka piła do większości prac związanych z cięciem w domu i wokół niego. Stanowi ona połączenie dwóch popularnych narzędzi dla majsterkowiczów: piły szablastej i wyrzynarki.

Więcej informacji

Czystsze warunki pracy ze wskaźnikiem poziomu zapełnienia od firmy SKIL

Firma SKIL z dumą prezentuje innowacyjny wskaźnik poziomu zapełnienia ułatwiający życie w trakcie przeprowadzanych prac szlifierskich. Podczas szlifowania największym utrapieniem jest pył. Duże ilości pyłu powstające podczas pracy często nie są skutecznie wyłapywane przez szlifierkę. Opisywana innowacja firmy SKIL zapewnia czystsze warunków podczas pracy!

Więcej informacji

Zadziwiająco wszechstronna pilarka do wszelkich typowych prac wymagających cięcia

SKIL z dumą prezentuje pilarkę uniwersalną SKIL 5330. Ta innowacyjna pilarka uniwersalna to niewielkie narzędzie do majsterkowania w domu i wokół niego, które umożliwia obróbkę przeróżnych materiałów. Wspomniana innowacja firmy SKIL to zaczyn dla nowego segmentu w ramach istniejącej oferty produktów. Jest to pierwsza pilarka SKIL, której ideą przewodnią jest możliwość cięcia różnorodnych materiałów. „Pilarka uniwersalna 5330 pozwala szybko ciąć wzdłuż linii prostej dosłownie wszystko.”

Więcej informacji

Układ kontroli stałej ilości ciepła

Gdy tylko wystąpi zagrożenie przegrzania się narzędzia, główny element grzejny jest automatycznie wyłączany, a dalej obracający się wentylator będzie schładzał element grzejny. Do przegrzania może dojść jedynie wówczas, gdy użytkownik pomyłkowo zasłoni wylot powietrza, albo zastosuje dyszę redukcyjną o niewielkiej średnicy.

Więcej informacji

Opatentowana ramka szlifierska „Equalizer”

Dzięki dużej szybkości przesuwu taśmy, szlifierki taśmowe najlepiej nadają się do szybkiego usuwania materiału. Wiąże się to jednak również z ryzykiem powstania niepożądanych rys lub głębokich rowków w obrabianym elemencie. Zapobiega temu opatentowana przez firmę SKIL ramka „Equalizer”. Umożliwia ona idealnie równomierne szlifowanie nawet przy usuwaniu warstw starej farby czy lakieru!

Więcej informacji

Właściwa szlifierka do każdej pracy!

Nowa szlifierka uniwersalna Fox 3-w-1 marki SKIL to odpowiednia szlifierka do każdej pracy. W jednym poręcznym i lekkim narzędziu połączono szlifierkę oscylacyjną, szlifierkę typu delta oraz szlifierkę mimośrodową.

Więcej informacji

Piła ogrodowa Lynx marki SKIL do wygodnego przycinania gałęzi o średnicy do 80 mm

Nowa piła ogrodowa Lynx to wygodny sposób łatwego kształtowania drzew i krzewów. Od teraz można przycinać gałęzie o średnicy do 80 mm bez najmniejszego wysiłku!

Więcej informacji

Z przystawką Screw Assist to nietrudne!

Modele 2016 (12 V) i 2017 (14,4 V) wyposażono w unikalną przystawkę Screw Assist, która przytrzymuje wkręt w odpowiednim położeniu, ułatwiając operację wkręcania. Idealnie nadaje się ona w sytuacjach, gdy wymagana jest praca jedną ręką, na przykład w narożniku lub nad głową.

Więcej informacji

Cięcie w linii prostej nigdy nie było tak łatwe | Szyna prowadząca

Prowadnica SKIL stanowi idealną pomoc przy wykonywaniu precyzyjnych cięć pod kątem 90º i 45º. Uzyskasz idealnie proste, precyzyjne cięcia z maksymalnym odchyleniem 1 mm na metr.

Więcej informacji

Kontrola docisku SKIL: mniejszy nacisk, efektywniejsze szlifowanie

Czy rano często pijasz świeży sok z pomarańczy? A gdy wyciskasz pomarańczę w sokowirówce, czy też masz tendencję do jak najmocniejszego dociskania owocu, ponieważ wydaje Ci się, że w ten sposób szybciej otrzymasz więcej soku? Tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie. Zbyt silnie naciskanie na owoc spowalnia pracę silnika sokowirówki, tak więc nie może ona działać poprawnie. Co to ma wspólnego ze szlifowaniem?

Więcej informacji