Usable technology
Przydatna technologia
SKIL oferuje nowatorskie rozwiązania niezbędne do wykonywania codziennych prac przez majsterkowiczów.
Dowolne narzędzie. Dowolna praca. Jeden akumulator.
Elastyczny system zasilania akumulatorowego 20V Max Energy Platform to serce nowego portfolio. Akumulatory są zaprojektowane w taki sposób, aby działały we wszystkich narzędziach Energy Platform, które są oferowane z akumulatorami i bez nich. Pozwala to swobodnie poszerzać liczbę narzędzi, które mogą być wykorzystywane z akumulatorem i ładowarką, które już posiadamy.
Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
Keep Cool™: nasza najciekawsza dotychczasowo innowacja
W nowych narzędziach akumulatorowych Energy Platform wykorzystano technologię akumulatorową Keep Cool™, która zwiększa o 25% czas pracy akumulatora i dwukrotnie jego okres eksploatacji. Opatentowana technologia pochłaniania ciepła zapobiega przegrzewaniu się akumulatora, zwiększając jego wydajność.
ActivCell™: Intelligent Power Management
ActivCell™: Inteligentne zarządzanie energią
Wszystkie akumulatory są wyposażone w funkcję ActivCell™ zapewniającą bardziej stabilną moc. Nasza opatentowana technologia służy optymalizacji zużycia energii, zapobiegając przegrzewaniu się akumulatora i zwiększając do maksimum jego wydajność.
180° LED light: excellent saw line illumination
Lampa 180° LED: doskonałe oświetlenie linii cięcia
Kilka z naszych wyrzynarek wyposażonych jest w unikalną lampę 180° LED. Rzuca ona szeroką wiązkę światła na linię cięcia bez zbędnego cienia. Idealna.
VRS+: najwyższej jakości system redukcji drgań
VRS+: najwyższej jakości system redukcji drgań
Znakomita innowacja firmy SKIL to VRS+: najwyższej jakości system redukcji drgań do szlifierek kątowych. W rękojeść boczną wbudowano przeciwwagę, który może przesuwać się w dowolnym kierunku. Ten tzw. dynamiczny amortyzator w sposób znaczący redukuje drgania.
‘X-Flow’ ensures powerful dust suction without getting clogged
System X-Flow gwarantuje skuteczne odsysanie pyłu bez zapychania się
Ten unikalny system odpylania X-Flow usuwa pył z powietrza bez filtra. Szlifierka nie ma filtra, który może się zapychać. Tak więc nie tylko pracujemy w czystszych warunkach, ale dodatkowo możemy dłużej pracować przy stałej sile odsysania pyłu.
Przerwy nigdy nie były krótsze
Przerwy nigdy nie były krótsze
Możliwość szybszego powrotu do pracy Szybka ładowarka potrzebuje zaledwie 10 minut, aby naładować akumulatory Energy Platform 2,5 Ah do poziomu 40%, a akumulatory Energy Platform 4,0 Ah - do poziomu 25%!