Uups...

Gdyby tylko mieć kosiarkę „Urban Mower”. Dlaczego? Przekonaj się tutaj lub przeczytaj więcej.

Optymalna zwrotność

Model 0711 „Urban Mower” marki SKIL to kosiarka do trawy z unikalnymi skrętnymi kołami przednimi zapewniającymi optymalną zwrotność. Koszenie trawy wokół różnych obiektów w ogrodzie nigdy nie było tak łatwe. Dźwiganie należy już do przeszłości, a to dzięki temu lekkiemu narzędziu, którego pozycję łatwo zmienić, gdy zaczynamy koszenie nowego pasa trawy.

Dobra wydajność i regulowana wysokość koszenia
Oszczędny silnik wysokoobrotowy o prędkości 9500 obr./min jest wystarczająco silny, aby efektywnie wykonać pracę. W krótkim czasie będzie można się cieszyć pięknie skoszonym trawnikiem. Wybierz właściwe ustawienie wysokości koszenia – są trzy do wyboru – w celu uzyskania za każdym razem idealnego efektu końcowego.
System łatwego przechowywania „Easy Storage”

Kosiarka do trawy wchodzi w skład praktycznej serii narzędzi ogrodowych „Urban Series” zajmujących niewiele miejsca. Dzięki poręcznej stopie do parkowania, kosiarkę SKIL „Urban Mower” model 0711 można wygodnie zaparkować po użyciu opierając o ścianę.

Wytrzymałe, elastyczne noże

Kosiarka SKIL „Urban Mower” model 0711 jest wyposażona w wytrzymałe, elastyczne noże tnące. Nie rdzewieją one i nie tępią się. A poza tym ich wymiana, jeżeli zachodzi taka potrzeba, jest naprawdę łatwa. Mają standardowy rozmiar, więc są powszechnie dostępne. Podsumowując więc, te wytrzymałe noże tnące mają mnóstwo zalet w stosunku do noży metalowych.