Pożegnanie z mchem
Model 0701 marki SKIL to idealne narzędzie do grabienia i spulchniania trawnika.
Ekonomiczny i wydajny
Posługiwanie się aeratorem ręcznym wymaga dużo wysiłku. Natomiast model 0701 marki SKIL pozwala usunąć mech szybko i wygodnie. Podczas gdy manewrowanie nieporęcznym aeratorem często może być trudne, lekki aerator „Moss extractor” marki SKIL zapewnia dużą swobodę ruchu. Bardzo wygodny podczas pracy wokół sprzętów ogrodowych czy kwietników.
Szybkie rezultaty: 50 m² w 25 minut
Nazwa „Moss extractor” (Ekstraktor mchu) sama mówi za siebie: to narzędzie skutecznie usuwa mech z trawnika. I szybko: z łatwością pozwoli wypielęgnować 50 m² w zaledwie 25 minut.
Wytrzymałe, elastyczne ostrza

Aerator SKIL model 0701 jest wyposażony w wytrzymałe, elastyczne ostrza tnące. Nie rdzewieją one i nie tępią się. A poza tym ich wymiana, jeżeli zachodzi taka potrzeba, jest naprawdę łatwa. Mają standardowy rozmiar, więc są powszechnie dostępne. Podsumowując więc, te wytrzymałe ostrza tnące mają mnóstwo zalet w stosunku do ostrzy metalowych.

System łatwego przechowywania „Easy Storage”

Aerator wchodzi w skład praktycznej serii narzędzi ogrodowych „Urban Series” zajmujących niewiele miejsca. Aerator SKIL model 0701 jest wyposażony w wieszak typu „Easy Storage”, który umożliwia zawieszenie narzędzia po użyciu na ścianie, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce.

#Skilpomaga
Jeżeli masz trawnik, prawdopodobnie problem zarastania mchem nie jest Ci obcy. Mech często rośnie na trawnikach, co nie tylko nie sprzyja wzrostowi trawy, ale również szpeci. SKIL wyjaśnia, jak pozbyć się mchu z trawnika, a przede wszystkim w jaki sposób zapobiegać jego powstawaniu.