Bezproblemowe usuwanie chwastów
Obawiasz się wyrywania chwastów z uwagi na perspektywę obolałych kolan i bólu kręgosłupa? SKIL ma rozwiązanie!
Usuń chwasty
„Weedbuster” model 0700 marki SKIL to elektryczny wycinak do chwastów, który szybko i skutecznie usuwa spomiędzy kostki brukowej uporczywe chwasty, mech i drobne rośliny. Teleskopowy uchwyt wycinaka „Weedbuster” zawsze zapewni przyjęcie wygodnej pozycji roboczej. Nie trzeba już wyrywać chwastów rękoma. I nie ma potrzeby stosowania toksycznych herbicydów. A więc, jak działa?
Solidna szczotka stalowa
Wystarczy tylko włączyć wycinak „Weedbuster” model 0700 marki SKIL i pozwolić, aby stalowa szczotka wykonała swoje zadanie. Z łatwością usuwa ona chwasty obracając się z prędkości 3000 obr./min. Dokładną pozycję szczotki można zobaczyć na osłonie, co pozwala prawidłowo kierować narzędziem. Usuwanie chwastów nigdy nie było tak proste!
System łatwego przechowywania „Easy Storage”

Wycinak do chwastów wchodzi w skład praktycznej serii narzędzi ogrodowych „Urban Series” zajmujących niewiele miejsca. Wycinak „Weedbuster” model 0700 marki SKIL jest wyposażony w wieszak typu „Easy Storage”, który umożliwia zawieszenie narzędzia po użyciu na ścianie, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce.